Galeria "BRAMA WROCŁAWSKA W OLEŚNICY" w grafice komputerowej 2014/Prace wykonane w edytorze grafiki Paint. Opiekun: M. Marciniak/.

Michał Kwiecień z kl. 2b

Małgosia Haliżak z kl. 2b

Igor Kwiatek z kl. 2b

Jakub Janik z kl. 3d

Eryk Chojnacki z kl. 3d

Jakub Kowalski z kl. 3d

Galeria "Baśnie" w grafice komputerowej 2013/Prace wykonane w edytorze grafiki Paint 2010. Opiekun: M. Marciniak/.

Dominika Hajduk z kl. 3d

Maciej Jankiewicz z kl. 3c

Iza Lewicka z kl. 3b

Julia Biegańska z kl. 3c

Nicola Mostowa z kl. 3d

Natalka Michalak z kl. 3b

Galeria grafiki komputerowej wykonanej przez uczniów klas 1-3 w pracowni komputerowej Macintosh w programie AppleWorks /opiekun: Małgorzata Marciniak/.

ŚWIĄTECZNE KARTKI 2012

Martyna Stępień z kl. 3d

Marcin Uznański z kl. 2c

Kuba Grudzień z kl. 2c

Weronika Wysocka z kl. 2c

Oliwia Strągowska z kl. 3a

Martyna Stępień z kl. 3d

Weronika Wysocka z kl. 2c

Oliwia Stankiewicz z kl. 2c

PORTRET KRÓLA MACIUSIA I

Wiktoria Wysmyk z kl. 3b

Alicja Masternak z kl. 3d

Aniela Pabjan z kl. 3a

Paweł Mika z kl. 3a

Piotr Omiecina z kl. 3c

Kasia Moskiewicz z kl. 3b

Amelka Grabka z kl. 3a

Szymon Kubiszyn z kl. 2b

WIELKANOC 2012

Mikołaj Butra z kl. 2b

Julia Przychodzień z kl. 2d

Maja Jakubowska z kl. 2a

Emilka Kumór z kl. 3c

Kuba Żurawski z kl. 3b

Kasia Krzepina z kl. 1c

Eryk Chojnacki z kl. 1d

Alex Adach z kl. 3c

Ola Kubów z kl. 3c

Szymon Kubiszyn z kl. 2b

Kuba Mordarski z kl. 3b

Piotr Omiecina z kl. 3c

ŚWIĘTA

Emilka Kumór z kl. 3c

Alex Adach z kl. 3c

Piotr Omiecina z kl. 3c

Szymon Kubiszyn z kl. 2b

Karolina Czerska z kl. 3a

Julia Kaczmarek z kl. 3c

Daria Kaczmarek z kl. 3c

Piotr Bilski z kl. 3d

Kuba Żurawski z kl. 3b

Kuba Rakowski z kl. 3b

Wiktoria Wysmyk z kl. 3b

Hania Mirecka z kl. 3d

KRASNALE

Szymon Kubiszyn z kl. 2b

Aleksandra Kubów z kl. 3c

Kuba Żurawski z kl. 3c

Weronika Kaznowska z kl. 3d

Aleksandra Kubów z kl. 3c

Laura Kwoczała z kl. 3c

Piotrek Omiecina z kl. 3c

JESIENNE OBRAZY 2011

Kuba Krzekotowski z kl. 2c

Ifigenia Kuś z kl. 2a

Szymon Kubiszyn z kl. 2b

Karolina Chmiel z kl. 2a

Aleksandra Rytkowska z kl. 2d

Maja Jakubowska z kl. 2a

Szymon Kamiński z kl. 2a

Filip Żyła z kl. 2c

Bartosz Górny z kl. 2d

Piotr Omiecina z kl. 3c

Kuba Żurawski z kl. 3b

Nicola Mostowa z kl. 2d



Prace archiwalne